Ražošana

Izsenis rīvēti āboli ar cukuri ir augsti vērtēti un izmantoti. Tādā veidā āboli saglabā svaigu dabisko garšu un pats svarīgākais – savas unikālās dabas vērtības.

Mūsu kompānijas veiksmīgo darbību pierāda saražotās produkcijas augstā kvalitāte un darbinieku profesionalitāte, mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošana jaunu produktu izveidē. Mēs piedāvājam dažādus ābolu džemus: sarkano ābolu džemu, ābolu džemu ar banānu aromātu, ābolu džemu ar persiku aromātu, ābolu džemu ar aveņu aromātu, ābolu džemu ar ķiršu aromātu, ābolu džems ar upeņu aromātu, kā arī mākslīgo medu,  aveņu sīrupu, ķiršu sīrupu, upeņu sīrupu.

Džema ražošanai izmanto ābolu biezeni. Mūsu kvalitātes kontrole aptver visus ražošanas etapus – sākot no izejvielām līdz gatavai produkcijai.

Ābolu džems tiek pagatavots pēc īpašas receptes un saskaņā ar visām PVD prasībām.

Mūsu produkciju ir izvēlējušās Latvijā zināmas konditorijas fabrikas, maizes ceptuves, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, mācību iestādes, bērnudārzi, slimnīcas, pansionāti, restorāni, kafejnīcas u.t.t.

Ar pastāvīgiem klientiem ir tiek veidota cieša sadrabība ar abpusēji izdevīgiem noteikumiem: eksistē uzkrāto atlaižu sistēma un citi noteikumi, pielāgojoties katram klientam.

Produkciju tirgū mēs piedāvājam kvalitatīvu preci par izdevīgām cenām.

Mums būs liels gods ienest Jūsu mājā vasaras garšu un siltuma sajūtu, kas noķerta džema lāsītē.