Vairumtirdzniecība

SIA “JUNONA BEP” ved sekmīgu tirdzniecību ar pārtikas produktiem visā Latvijā, sākot ar 1999.g. un ir spējis sevi pierādīt kā nopietnu un uzticamu partneri. Mūsu vadībā atrodas unikāls vairumtirdzniecības komplekss, kas garantē katra Klienta kvalitatīvu un mūsdienīgu apkalpošanu.

SIA “JUNONA BEP” piedāvā vietējo un importa ražotāju pārtikas produktu asortimentu, kas ļauj maksimāli apmierināt mūsu klientu prasības.

SIA “JUNONA BEP” īsteno tirgošanu ar: bakaleju, pienu un piena produktiem, gaļu un gaļas izstrādājumiem, maizi un miltu izstrādājumiem, konditorijas izstrādājumiem, augļiem (konservēti), dārzeņiem (konservēti), saldētiem produktiem (vistas gaļa, zivis), olas, bezalkoholiskiem dzērieniem un sulās, augu eļļā, saldumiem.

Piedāvātās produkcijas asortiments pastāvīgi tiek atjaunots un paplašinās.

Liels asortiments un pastāvīgs produkcijas krājums mūsu noliktavā garantē stabilitāti un piegādāšanas operativitāti, kas padara sadarbību ar mums savstarpēji izdevīgu.

Izmantojot uzkrāto pieredzi, mēs radījām sabalansēto asortimentu dažādos tās parametros: sezona, cena, kvalitāte, popularitāte, pieejamība. Apkalpošanas struktūra un pielietotās vairumtirdzniecības tehnoloģijas, kuras mēs izveidojām, sekmē kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

Mēs esam vienmēr gatavi piedāvāt kvalitatīvu preci par cenu, kura ir izdevīga Jums! To sekmē uzticamu partneru esamība un individuāla pieeja pie katram klientam.

Ja Jūs gribat pasūtīt preci, iepazīstieties ar mūsu cenu lapu.

Katrs Jūsu piedāvājums un novēlējums tiks pieņemts ar uzmanību un interesi. Garantējam individuālu pieeju un atlaides.

Mēs būsim priecīgi Jūs redzēt mūsu klientu pulkā!